Anurex Polski

_

LECZENIE HEMOROIDÓW KRIOTERAPIĄ PRZY UŻYCIU ANUREX®

_
_

ZASTOSOWANIE W SPOSÓB KONTROLOWANY ZIMNA DLA UZYSKANIA NATYCHMIASTOWEJ ULGI W OBJAWACH SCHORZEŃ HEMOROIDALNYCH:
bólu, krwawienia, swędzenia, pieczenia i obrzęków.

_
_

LECZENIE W 100% NATURALNE! KLINICZNIE UDOWODNIONE!
REKOMENDOWANE PRZEZ LEKARZY!

_
_

NIEZASTĄPIONA METODA W LECZENIU HEMOROIDÓW
WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH

_

CZYM SĄ HEMOROIDY?

_

Hemoroidy są niewielkimi strukturami anatomicznymi znajdującymi się wewnątrz odbytu i których przeznaczeniem jest utrzymanie jego szczelności – przede wszystkim gazów. Składają się one z licznych połączeń tętniczo-żylnych, a ich końcowe części, znajdujące się w górnej części kanału odbytu, tworzą tzw.: poduszeczki naczyniowe lub guzki krwawnicze. Są one otoczone dwoma mięśniami okrężnymi – zwieraczami odbytu. Mięśnie te, znajdujące się zwykle w stanie napięcia, powodują zastój krwi w hemoroidach, ich pęcznienie i w rezultacie uszczelnienie kanału odbytu.
Choroba powstaje w momencie rozluźnienia się splotów naczyniowych, co powoduje powstanie obrzęków, powiększanie się guzków krwawniczych i ich krwawienie. W tym początkowym etapie mamy do czynienia z tzw.: hemoroidami wewnętrznymi.
W następnym etapie choroby dochodzi do trwałego uszkodzenia naczyń krwionośnych. Tworzą się „guzy”, które podczas wypróżniania się, przesuwają się w dół . Oprócz krwawienia występuje tutaj dodatkowo dokuczliwy ból.
W kolejnych etapach choroby czynności zwieracza odbytu ulegają osłabieniu i podczas wypróżniania się, duże guzy zaczynają wychodzić na zewnątrz. Mamy wtedy do czynienia z hemoroidami zewnętrznymi. Dodatkowymi objawami w tym etapie, oprócz krwawienia i bólu, są – obrzęki, stałe wilgotnienie odbytu, swędzenie i stałe uczucie dyskomfortu.
Istnieje wiele metod leczenia hemoroidów. Stosowanie różnych leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych oraz maści i czopków jest metodą częściowo skuteczną jedynie w początkowym etapie choroby kiedy mamy do czynienia jedynie z krwawieniem, bez występowania jeszcze hemoroidów zewnętrznych.
W przypadku ich wystąpienia należy już zastosować metody bardziej radykalne, aż do chirurgicznych włącznie.
Wszystkie te metody polegają na bezpośredniej interwencji w struktury hemoroidów i w związku z tym mają swoje ograniczenia w zastosowaniu ze względu na ból i krwawienie występujące w procesie leczenia.
Jedyną metodą pozbawioną tych ograniczeń jest metoda krioterapii. Metoda ta polega na zastosowaniu aplikacji zimna bezpośrednio na hemoroidy. Wiadomą i szeroko stosowaną metodą jest przykładanie zimnego kompresu na ranę w celu natychmiastowego znieczulenia bólu, zredukowania opuchlizny czy zatrzymania krwawienia. Metoda Krioterapii jest więc metodą bardzo prostą i w 100% naturalną.
Jest to metoda, która nie tylko skutecznie leczy hemoroidy wewnętrzne i zewnętrzne, ale jako jedyna, przynosi ulgę w objawach już po kilku chwilach po jej użyciu.
Prowadzone w wielu krajach świata badania kliniczne w leczeniu hemoroidów (przy zastosowaniu Krioterapii) wykazały niesamowitą skuteczność i pozytywne rezultaty u 95% badanych osób.
Do badań tych zastosowano plastykowy przyrząd krioterapeutyczny pod nazwą Anurex®.

RATUNEK DLA CIEBIE MOŻE ZNAJDOWAĆ SIĘ
NIE DALEJ NIŻ TWOJA LODÓWKA!

_

Jest to nowa metoda całkowicie odmienna od innych metod stosowanych w tradycyjnym leczeniu hemoroidów.

Jest metodą w 100% naturalną, bez użycia jakichkolwiek środków farmakologicznych.

Idea tej metody polega na zastosowaniu zimna bezpośrednio na hemoroidy, co przynosi natychmiastową ulgę w bólu, swędzeniu i redukujęc opuchlizny i krwawienie.

Krioterapia jest metodą bardzo prostą i bardzo skuteczną, którą może stosować każdy w dowolnych warunkach domowych.

Zastosowanie tej metody nie powoduje żadnych efektów ubocznych lub reakcji alergicznych.

Ulga odczuwana jest już w ciągu kilku minut od momentu zastosowania.

Metoda ta przynosi także bardzo szybkie rezultaty w leczeniu hemoroidów.

Zastosowanie metody Krioterapii w przeciągu 2 tygodni zazwyczaj eliminuje całkowicie symptomy hemoroidalne.

Do leczenia metodą Krioterapii stosuje się przyrząd wielokrotnego użytku zwany – Anurex®, przechowywany w zamrażalniku Twojej lodówki.

CO TO JEST ANUREX® I JAK DZIAŁA ?

_

Anurex® jest przyrządem wykonanym z wysokogatunkowego plastyku (dopuszczonego do medycznego zastosowania), o kształcie cylindrycznej tubki i wielkości małego palca. Cylinder Anurex®-u  wypełniony jest specjalnie sformułowaną substancją, która może być wielokrotnie zamrażana i rozmrażana, spełniając rolę tzw.: zamrożonego „medium”. Substancja ta jest szczelnie zamknięta w cylindrze Anurex®-u i w trakcie trwania zabiegu nigdy nie ma bezpośredniego kontaktu z ciałem, a służy jedynie do transmitowania  zimna skierowanego w ściśle określone miejsce (hemoroidy wew. i zew.) oraz w ściśle określonym czasie trwania.

    Anurex® powinien być przed użyciem zamrożony w zamrażalniku lodówki przynajmniej przez okres 2 godz.

    Powyższy proces oziębiania hemoroidów powoduje zmniejszenie się guzków krwawniczych co powoduje zahamowanie krwawienia, zredukowanie obrzęków, zlikwidowanie swędzenia i przede wszystkim bólu.

    Stosowanie Anurex®-u zgodnie z zaleceniami użycia powoduje w konsekwencji rekuperację struktur hemoroidów i całkowite zaleczenie.

    Typowy zabieg w domu trwa od 5 do 10 minut i nie powoduje żadnych reakcji ubocznych.

    W trakcie stosowania Anurex®-u nie zachodzi potrzeba używania dodatkowo innych środków medycznych (maści, czopków). Anurex® można używać kiedykolwiek zachodzi potrzeba ponieważ jest przyrządem wielokrotnego użytku.

    Oprócz szybkości i skuteczności działania Anurex® posiada jeszcze jedną ogromną zaletę: może być stosowany bez żadnych ograniczeń, wszędzie tam gdzie inne konwencjonalne metody leczenia nie mogą być użyte lub po prostu nie funkcjonują.

_

ANUREX®

fakty, odpowiedzi na typowe wątpliwości, praktyczne korzyści:

 • Anurex® jest jedynym produktem krioterapii, naukowo potwierdzonym i przeznaczonym całkowicie dla osób cierpiącym na hemoroidy
 • Redukuje ból, obrzęki, hamuje krwawienie i w konsekwencji rekuperuje struktury hemoroidów
 • Leczenie Anurex®-em powoduje natychmiastową ulgę. Zwykle symptomy zanikają już po kilku aplikacjach Anurex®-u. Zaleca się ciągłość w leczeniu przez okres 2 tygodni, co z reguły całkowicie likwiduje symptomy hemoroidalne.
 • Stosowanie Anurex®-u może spowodować uniknięcie operacji chirurgicznej.
 • Jedyna metoda leczenia hemoroidów, możliwa dla kobiet w okresie ciężarnym (100% naturalna).
 • W celu uzyskania lepszych i szybszych rezultatów, zaleca się używanie 2 przyrządów Anurex®-u w sekwencji (jeden za drugim). Używanie w ten sposób Anurex®-u przedłuża efekt oziębiania struktur hemoroidów, co w konsekwencji przyśpiesza leczenie, szczególnie w przypadkach zaawansowanych.
 • Anurex® jest przyrządem osobistym i nie może być udostępniany do użycia innym osobom.
 • Odczucie zimna powodowane aplikacją Anurex®-u (w początkowej fazie użycia), może powodować pewien dyskomfort. Uczucie to zanika w proporcji, w jakiej zanikają symptomy objawów choroby (w trakcie kolejnych aplikacji Anurex®-u).
 • W trakcie procesów ciągłego zamrażania i rozmrażania, ilość płynu znajdującego się wewnątrz Anurex®-u ulega ciągłemu i powolnemu zmniejszaniu się, tracąc jednocześnie zdolności utrzymywania zimna. Zaleca się, w związku z tym, zmianę Anurex®-u co 6 miesięcy (licząc od momentu pierwszego użycia).
 • Jeżeli Anurex® (od nowości) nie jest używany, może być przechowywany max. do 2 lat (w apteczce domowej lub lodówce).
 • Długość leczenia: Anurex® może być stosowany tyle razy ile jest to konieczne, w zależności od zaawansowania choroby i od wyników leczenia. Zaleca się stosowanie Anurex®-u przynajmniej dwa razy dziennie w okresie 7-14 dni. Zaleca się również kontynuację stosowania Anurex®-u, nawet po zaniknieciu symptomów choroby (profilaktycznie).
 • Anurex® powinien być przechowywany w zamrażalniku lodówki domowej przez okres conajmniej 2 godzin przed rozpoczęciem aplikacji.
 • Płyn znajdujący się wewnątrz Anurex®-u nie jest płynem szkodliwym ani toksycznym – jest tylko zwykłym czynnikiem służącym do przekazywania zimna. Nie spełnia także żadnej roli medycznej.
 • Nigdy, pod żadnym pozorem, nie należy próbować otwierać Anurex®-u.
 • Dla ułatwienia aplikacji Anurex®-u zaleca się zawsze użycie żelu nawilżającego (lubrykantu) dołączonego do opakowania i który również nie jest żadnym środkiem leczniczym.
 • Anurex® może być używany zawsze w przypadku odczuwania jakiegokolwiek bólu, obrzęku, krwawienia, swędzenia czy podrażnienia kanału odbytu. Oprócz tego użycie jego nie stwarza żadnego ryzyka dla kobiet ciężarnych oraz osób mających alergię.
 • Po każdym użyciu Anurex®-u należy go dokładnie umyć w ciepłej wodzie, używając do tego zwykłego mydła. Po użyciu może być zdezynfekowany jakimkolwiek środkiem medycznym służącym temu celowi. Nigdy nie należy próbować sterylizacji używając wysokiej temperatury lub wrzącej wody.
 • Sdandard jakości Anurex®-u jest gwarantowany i odpowiada wszystkim standardom światowym i normom sanitarnym.
_

REFERENCJE

wybrane publikacje dotyczące Anurex®-u

 • Prescription For Nutritional Healing 1st and 2st Edition, By James F. Balch, MD & Phyllis A. Balch, C.N.C. – page 314 - USA
 • Advice From The Rudd Clinic A Guide To Colorectal Health, By Dr. WM. Warren Rudd – pages 96-97 - Canada
 • Internal Medicine World Report September 15th-30th, 1992 Vol. 7 No 16,page 37 - USA
 • Woman’s WorldFeb. 10st , 1998, page 13 – Dec. 6/2000, page 13 - USA
 • The Australian Journal of Pharmacy August 1989, Vol. 833 - Australia
 • International Surgery Sept.1989, Vol. 74 - Europe
 • Monitor de La Farmacia de La Terapeutica N0 2.210 Octubre 1989 - Spain
 • Physician’s Weekly May 2.1988 Vol. V N0 16 (Highlights and analysis of Medical News) – USA & Canada
 • Cosmopolitan (guia medica) N0 19/7 USA, South America
 • VanidadesN0 31/14 – USA, South America
 • BuenhogarN0 26/14 – USA, South America
 • TV y Novelas N0 13/14 – USA
 • The Saturday Sun Sept. 27.2003 by Dr. Gifford Jones - Canada
 • Commercial News USA June 1987. World Wide Distribution
 • Canadian Family PhysicianVol. 38 march/1992 – Canada
 • The Medical Post January 14.1992 – Canada
 • Ontario Medicine (Clinical) august 22.1988 page 21 – Canada
 • American Health Hemorrhoid Relief – June 1988 – USA
 • Ontario Medicine page 30, march 7.1988 – Canada
_

JEŻELI ZDECYDOWAŁEŚ SIĘ JUŻ NA ZAKUP ANUREX®-u

_
_

WAŻNE:

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa przy operowaniu kartami kredytowymi używany jest system Security Server Order Page dający całkowitą gwarancję w prowadzonych transakcjach handlowych

_

DOSTAWA:

Wysyłka produktu realizowana jest w terminie 3 dni od momentu otrzymania zamówienia. Przesyłka jest wysyłana I klasą Canada Postal Service.

JEŻELI ZDECYDOWAŁEŚ SIĘ JUŻ NA ZAKUP

Contact  Us

Jeżeli chcesz więcej informacji na temat Anurex® lub  

Jeśli chcesz wejść w kontakt z nami (w j.polskim) –